KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14324209
nr 1432 4209
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1901, Porträtt. Akvarell, bildmått: 32x22, yttermått inklusive ram: 42x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:37:57
18/11 13:05:38
100 kr
22/11 18:30:17